طراح رستوران کیست

طراح رستوران کیست، به چه کسی طراح رستوران می گویند؟

یک معمار یا مهندس ، که به طور حرفه ای در طراحی رستوران ها و آشپزخانه های صنعتی مشغول است و با تجربه کافی در این زمینه ، بر تمام فاکتورهای طراحی مجوعه های غذایی تسلط دارد.

این گروه خاص از طراحان در زمینه طراحی و اجرای مجموعه های غذایی از جمله فودکورت ، رستوران ، فست فود ، کافی شاپ، کافه و بار ، فعالیت دارند، متخصص در چیدمان آشپزخانه های صنعتی و طراحی سالن رستوران و رعایت اصول بهداشت، اماکن، اتحادیه و تمامی ارگان های ناظر بر طراحی و ساخت رستوران ها هستند.

در سالهای اخیر ، رشته معماری ، مانند پزشکی ، تخصصی شده است.

معماران و مهندسان این رشته "طراحی رستوران" در زمینه طراحی داخلی و طراحی نما و تابلوهای تبلیغاتی رستوران ها تخصص دارند.

مهندسان آموزش دیده پس از ظهور رستوران های زنجیره ای بزرگ مانند مک دونالد و KFC ، تخصص خاص پیدا کردند، مهندسان حرفه ای که تجربه طراحی و ساخت چندین رستوران را داشتند به تدریج از این شرکت ها خارج شدند و با تجربه خود در زمینه طراحی و اجرای مجموعه های غذایی مشغول به کار شدند.

مهندسان گروه معماری فتحی " آرش و شاهین فتحی" آموزش دیده در آمریکانا گروپ "امارات متهده عربی" در مجموعه کی اف سی، هاردیز، پیتزا هات و بسیاری برندهای کمپانی یام و کویت فود کمپانی می باشند، که پس از خروج از این شرکت ها به طور تخصصی به طراحی و ساخت رستوران و مجموعه های غذایی "در مجموعه مهندسان و معماران فتحی" مشغول می باشند.

نویسنده: شاهین فتحی معمار و طراح داخلی

گروه معماری فتحی

مرکز تخصصی مشاوره ، طراحی و ساخت فود کورت ، رستوران ، فست فود ، کافی شاپ

مقالات این سایت به ثبت رسیده است و هرگونه کپی برداری از متن این مقاله بدون ذکر نام منبع به صورت نام و لینک سایت گروه معماری فتحی،

WWW.NOVINFORMS.COM    "حتی در صورت تغییر ظاهری در جملات متن"    مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت .

آی فود کورت